| Alex22q a întrebat:

Am 13 ani si am o fata la scoala de care imi place foarte mult. Problema este ca nu prea vorbesc cu ea deoarece este la o alta clasa si am niste probleme cu baietii de acolo. Prietenul meu mi-a zis ca a vorbit cu ea si nu ma place. Dar eu imi doresc foarte mult sa fiu cu ea. Va roogg TPU ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Andrew15 a răspuns:

Vorbeste tu cu ea si incearc-o s-o interesezi prin teme comune, afla ce ii place, invit-o la un film, daruieste-i o ciocolata.Cu timpul sa-r putea sa ii placi.Nu te descutaja si nu te lasa batut, mergi inainte, dupa fapte te va aprecia.ok? fii tare, fii patan, barbat.

| andrada1234andrada a răspuns (pentru Andrew15):

Si poate nici asa nu o sa.l placa... poate va zice ca: frate asta ii obsedat da.l dracu.

| Andrew15 a răspuns (pentru andrada1234andrada):

Baiatul are nevoie de incurajari...asta pot spune toti da voi macar olecuta incurajati-l piate crede-ma asa у in ziua de azi pina la urma se va indragosti

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La varsta pe care o ai nu esti apt sa ai contact cu fetele.

| Alex22q explică (pentru mgtow):

Serios? Eu nu cred prietene

| ywar a răspuns (pentru Alex22q):

Bai putulica, lasa ma tata fetele si invata la scoala ca acum vin lucrarile si tezele si o sa iei 3. Cat despre fata aia da-o la naiba, gasesti alta la tine in clasa. Oricum fetele la varsta aia nu se uita la boraci ca voi. Isi aleg si ele baietei cu putulica de 16, 17 ani. Las-o moale ca omu' ti-o zis bine.

| SkyPilot a răspuns:

Daca nu te place nu ai ce sa faci in conditiile descrise. Fixeaza-te asupra alteia.

| Felys a răspuns:

Mai ai de crescut copilas, cu timpul vei avea acces si la fete, momentan esti prea mic