| Emmy2015 a întrebat:

am o urgenta problema...eu sunt născut la.prima.căsătorie.iar după ce m.am.născut parijti mei sau despărtit...eu am.aflat de curând că am o verişoara primară exact unde stă tatăl meu...eu am fost crescut de bunicii din.paryea mamei iar el tatăl.meu nu mă băgat în seama.timp.de.19 ani.şi.nici în.momentu faţă nu vorbeste cu mine...iar eu vreau să o văd pe varamea dar umchiul meu nu îi convine... răspuns vă rog urgent că miercuri pleacă...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai daca parintilor ei nu le convine nu prea ai ce face decat eventual sa iei legatura doar cu ea si sa va vedeti fara ca ei sa stie.

| Kenya a răspuns:

Nu prea ai ce face. Daca poti lua legatura cu ea in secret.

| IonuţR1995 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea, poate pe facebook sa comunicati mai mult, si sa ii propui un loc/o cafenea ceva unde puteti vorbi fara sa fiti influentati de cineva.