| DJsonic a întrebat:

Am si eu o probleme. Sunt cu o fata de 9 luni relatia este la distanta (cateva tari distanta chiar). Si in ultima vreme a inceput sa mearga foarte rau relatia noastra sad. Ea a incercat de fro 4-5 ori sa plece cu unul si nu a reusit si s-a intors la mine. Eu am primit-o si am iertat-o si m-am comportat de parca nimic nu se intamplase pentru ca o iubesc mult. Intr-o zi am inceput sa vorbesc pe wap cu colegele mele de clasa pur si simplu doar vorbeam fara inimioara pupici chesti din astea si ea mi-a zis ca se desparte de mine daca mai vorbesc frodata cu alta in afara de ea dar ea vorbeste cu alti baieti o vad mereu intrata pe wap si cand o intreb cu cine vorbestii cu nimeni, cu nimeni straight face.Si in ultima vreme ma face nebun straight face.Nu i-am zis niciodata sa facem sex, eu unul de la o fata nu imi doresc sex. Vreau si eu o parere sa mai stau cu ea sau sa ma despart de ea? PS: Scuzati-mi greselile gramaticale.

Răspuns Câştigător
| Necula_Mihaita_1988 a răspuns:

Prietene, relatiile la distanta nu merg, dar daca merg sunt rare.Stai calm si axeaza-te pe prioritatile tale. Iti vei face alta. Nu merita efortul, daca din partea ei nu e nimic.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu faci nimic cu fata asta. Las-o, uit-o si gaseste-ti una locala. Iti pierzi viata pe net si nu vei ramane cu nimic din relatia asta. Ai iesit vreodata cu o fata in parc sa o iei in brate si sa o saruti ca sa stii ce pierzi?

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu se merită să continui o relație cu o astfel de persoană. Își bate joc de tine pentru că i-ai permis prea multe.