| Shrek8998 a întrebat:

I-am spus unei fete ca o plac si dupa putin mai mult timp si ea mi-a spus ca ma place... ce sa fac? (si nu am spus-o in gluma ca o plac)

11 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Dupa putin mai mult ....mdea.

ce sa faci, pup-o...stati impreuna, aranjati-va intalniri, lasa se.x.ul mai incolo...

| neutrino a răspuns:

Treci la pasul numarul doi: mergi si pup-o. Ea te asteapta inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi cati ani ai si-ti spun eu

| Shrek8998 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru Shrek8998):

Depinde si de fata. Daca fata este cu suflet mare, zambitoare, gingasa, desteapta, cu gusturi fine si umbla decent imbracata inseamna ca nu i-ar placea ca in vazul lumii si in locuri nepotrivite sa vi sa o saruti. Daca vrei sa treci la pasul urmator plimba-te cu ea printr-un loc cu luminite si acolo o sa-i poti spune orice, insa nu o lua brusc (posibil sa fie fragila), lasa sa treaca timp. Cand o intalnesti o pupi pe obraji, incerci atunci cand stai pe banca sa iti pui mana ta peste a ei, o imbratisezi (insa nu o speria), cand ii ingheata mainile iti ti palmele peste ale ei etc. Insa daca este una ...rapida..sa zic, de la prima intalnire se va lasa sarutata. Aici depinde si de tine si de ea. Daca tu esti un inagamfat si vorbesti cu''fa'', ''papusa'' si ''gagico'' sau ai mai avut n-mii de iubite pana acum, sa nu te astepti la ceva stabil sau la ceva de lunga durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu o placi fa-o iubita ta daca si ea te place dar ai grija

| frostxtq a răspuns:

Esti un caz fericit. Cum, ce sa faci? Sa mergi mai departe, sa te comporti frumos, sa ii spui ca te bucuri ca iti impartaseste sentimentele si poate incepeti o relatie frumoasa.

| BlackRaven45 a răspuns:

Invit-o la un suc şi cunoaşteţi-vă mai bine. Aşa poate ajungeţi iubiţi xD

| TigerEye a răspuns:

Intră în vorbă cu ea și fă-o să râdă. După ce vă cunoașteți bine și deveniți prieteni buni, întreab-o dacă vrea să fie iubita ta. Succes!

| Gerd a răspuns:

Pai fratelo intri in vorba cu ea si ti-o faci iubita big grin

| Antonia075 a răspuns:

Invit-o in oras sau plimbati-va prin parc, intre timp ce vorbiti opreste-te pentru cateva secunde si incearca sa o saruti :3