| CristiAndrei28 a întrebat:

in weekend ma intalnesc cu prietena mea si vreau sa ma sfatuiti cu ce as putea sa o impresionez... ce sa ii iau sa o dau gata... ofer FUNDA raspunsului care imi e de folos. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bubu_Fkt_2000 a răspuns:

Păi în primul rând, iî poţi lua un trandafir, o ciocolată, să va duceţi într-un loc plăcut, undeva unde să vă simţiţi bine, undeva unde este plăcut, şi nu uita la trebuie să vorbeşti despre ea să afli cât mai multe, sper că te-am ajutat, fundăăă!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumpara i o masina

| vyyyk a răspuns:

Depinde de buget daca nu stai chiar asa bine la capitolul bani incearca sa ii cumperi flori sau cv bijuteri mai ieftine dar pe gustul ei sau daca dispui de o suma mai mare atunci un telefon sau ceva tehnologie.

| AlexBiker a răspuns:

Un trandafir si un durex elite.