| pappzoltan17 a întrebat:

Intrebarea mea este:in urma cu doua-trei luni era un caz pe Acasa tv parca, cum ca o mama din Romania avea un copil cu fostul ei sot in Austria si mama copilului nu avea dreptul de a-si vedea si vizita copilul. Ea a dat sotul in judecata in Romania si dupa un timp a castigat copilul prin instanta. Oricine orice detaliu are sa-mi scrie, pentru ca si o cunostinta de-a mea are o situatie aproape identica.Multumesc

2 răspunsuri:
| pappzoltan17 explică:

Ruda mea avocat bun are, il are cel mai bun din Frankfurt, a dat in cursula 3 ani pentru avocat mai mult de 200.000 €,numai ca fostul ei sot plateste toata lumea ca sa nu creada ce spune fosta sotie, copilul lor comun, cine are aproape 10 ani este abuzat sexual de catre tatal lui, iar daca el sau mama barbatului spune ceva la oameni le impusca, fiindca are mai multe arme de vanatoare.Nu o data a fost batjocorita mama lui si amenintat de catre el.Cum spune cumnata mea, in Germania oamenii nu sunt ca in Romania, ceea ce este adevarat.Acum speram sa vedem ce se intampla, ca vineri are o noua judecata.Insa daca cineva stie cazul acela si poate spune detalii sa le faca in comentariu, ar ajuta foarte mult.Mersi

| jojo_9774 a răspuns:

Ii trebuie un avocat excelent...sau dovezi clare ca omul acela nu merita custodia copilului... funda?