| ThatsMethod a întrebat:

La SopCast scriu adresele pentru Diva Universal : Can not acces SopCast service... Scriu Disney Channel : Offline. Scriu PROTV : Culori ciudate. Vreau sa stiu cum sa fac sa nu faca nici - o eroare nici - o data happy FUNDA!

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nimicuţa nu am înţeles.
Dacă vrei să te uiţi la TV de pe PC instalează programul sopcast.

| shannygelu a răspuns:

Instaleaza driverul de la placa video din nou si uite te pe http:radiovaculesti .ucoz.ro

| passarisMB a răspuns:

Nu esti prea explicit dar daca vrei sa te uiti online la tv intra pe browser-ul internet explorer instaleaza sopcast si vlc si "vizionare placuta"winking

| pcsick a răspuns:

Toarna un pahar de apa in unitate..astfel scapi de toate erorile pentru "tot deauna".
vezi ca ai gresit categoria duda.

| Walhalla a răspuns:

Uita-te la TVlaughing