| MexicanMotorMafia a întrebat:

Salut,TPU.Mama mea în aceasta primavara mia dat un mărţişor si nu stiu daca si eu trebuie sai dau ciocolată.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ar fi frumos sa ii iei pentru 8 martie o esarfa sau o cutie de bomboane :3

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din cate inteleg tu esti baiat? Mama ti-a dat martisor?
Oricum fa-i si tu un cadou de 8 martie, de exemplu un ghiveci cu flori.

| T0T a răspuns:

Nu trebuie, dar ar fi frumos.

| Țoglă a răspuns:

Ciocolată și flori de 8 martie...peste 2 zile

| AdycuThebest a răspuns:

Normal.....mai mult decat o ciocolata...pt ca e mama tawinking.
poti sa ii iei un buchet de flori sau un cadou ceva...

| Nomoreregretstb a răspuns:

Da,i-ai

| Iuliapaula12 a răspuns:

Ar fi tare dragut sa ii ei un buchet de flori de 8 martie

| Arrabellla a răspuns:

Evident.E mama ta.Cumpără-i și flori.Și mai ales:Fii cuminte de 8 martie, așa ar trebuie să facă toți copiii.