| erabianleonard a întrebat:

Pe 6 decembrie este ziua iubitei mele. Face 14 ani si as vrea sa-i daruiesc un cadou! Ce cadou ii pot face? Multumesc TPU

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e pe 6 decembrie? Nu te duce cu gândul la nimic această dată? Cumpără-i ceva încălţări " bengoase ".

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Un lănțic sau o brățară cu numele ei sau inițiala numelui ei și un buchet de flori.

| AnimatedSignature a răspuns:

Gandeste-te ce-i place ei, ce le place fetelor. Nu conteaza ca esti baiat/fata sau extraterestru, tot poti primi un ursulet. Ti-am zis gandeste-te ce-i place.

| danielaxyz a răspuns:

Multa ciocolata si flori

| Crisstttina a răspuns:

Un ursulet de plus si un trandafir rosubatting eyelashes cel putin mie mi-ar placea.

| JustOneLife a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi niste casti Skull Candy si un Ipod big grin

| xAimeee a răspuns:

Orice crezi tu că i-ar plăcea! Şi ţinând cont că este iubita ta, se poate aştepta la ceva mai special..Eu când aleg cadouri ţin cont de personalitatea sărbătoritului. Dacă este o fată mai finuţă i-ai putea cumpăra un parfum.Baftă!happy