| Rares8998 a întrebat:

(scuzati-ma ca am mai pus intrebarea asta) De mult iubesc o fata si nu prea stiu cum sa ii spun ca o iubesc... Ea cred ca stie ca o plac pentru ca un prieten i-a spus... si vreau sa ii spun si eu ca o plac dar cand vb cu ea am emoti si nu stiu ce sa fac crying( ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ferocious0x0lion a răspuns:

Dacă nu poți să îi spui direct ce simți încearcă să te apropi cât mai mult de ea. Dar cât mai repede pentru a nu fi loată de altul si stai cât mai mult timp posibil cu ea si încearcă să pornesti cât mai multe discuții despre ce îi place ei să vorbească. Sincer, eu cred că o să te descurci. Baftă!

| Rares8998 explică (pentru ferocious0x0lion):

Domnule daca am emoti cum sa ma apropi de ea?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doresti sa-i spunem noi in locul tau sau mai astepti pana cand va veni un alt baiat care nu va avea emotii?

| ElenaSA a răspuns:

Daca stai nu se intampla nimic, dar daca-i zici si accepta sa aveti o relatie, nu ar fi o situatie fericita?

| Rebeka88 a răspuns:

Spune-i direct:te plac, tu ma placi?