| iulyrapidistu a întrebat:

Suneti-mi niste poezii si declaratii de dragoste pentru o fata va rog frumos

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

'' Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi
Toate sufletele mele
Bate pentru tu si noi! ''

| StilSanatos a răspuns:

Adevaratele declaratii de dragoste sunt personalizate de la om la om in functie de sentimente si de destinatar.deci analizeaza-ti inima si scrie ceea ce simti, cu ale tale cuvinte...mai simple poate decat nu stiu ce poeme de pe google dar cu un mesaj puternic si sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa compui singur dupa cele ce simti pentru ea.imbina cuvintele frumos si armonios ca sa redai tot ce simti si ea sa inteleaga asta si sa simta la fel.conteaza mult un vers de la o inima catre inima.

| AndreiAndutzu a răspuns:

Te iubesc... orice declaratie cuprinde aceste cuvinte, insa eu, te iubesc asa cum nu am iubit niciodata, asa cum doar am visat ca pot iubi. Te iubesc pentru miile de motive pe care mi le dai sa o fac, te iubesc pentru ca esti singura persoana care a crezut vreodata in mine, esti singura caruia nu i-a fost teama sa exprime ce simte. Teiubesc puppy dog eyes :*:*:*:*:*:*:*:*