| Shrek8998 a întrebat:

Sunt de ceva vreme cu o fata dar ea inca nu vrea sa ne sarutam. Ce sa fac? Funda big grin

12 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Aştepţi până vrea ea

| Neo12 a răspuns:

E posibil să nu fii sărutat pe nimeni şi poate-i e ruşine să-ţi spună. Ai întrebat-o asta? Vorbeşte cu ea şi află care e motivul.
Dacă nu, sărut-o prin surprindere şi vezi cum reacţionează.
Dacă nu ştiu, spune-i c-o înveţi şi că nu o să râzi de ea.
Nimeni nu se naşte învăţat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea sa va sarutati din cauza ca ea crede ca relatia avanseaza prea repede.N-ai ce sa faci ori are pe alt cineva(Doamne Fereste)

| frostxtq a răspuns:

Unor fete le este foarte rusine de un sarut, mai ales daca este primul ei sarut. Poate vrea sa fie ceva special, sa se simta pregatita. happy
Creeaza o atmosfera frumoasa pentru voi, de exemplu o inviti la un suc undeva, ii cumperi o floare, o imbratisezi si eventual ii dai un pupic pe obraz happy dupa aia cine stie.

| TPUuser199 a răspuns:

Probabil nu aveti mai mult de 13 ani. Probabil e o fire mai dificila, deci nu o forta tu. Las`o ca o sa vrea ea.

| Shrek8998 explică (pentru TPUuser199):

Am 16 ani -_-

| TPUuser199 a răspuns (pentru Shrek8998):

Atunci probabil problema nu este la tine. Poate e fata mai timida, altfel nu imi explic. Si tin sa ITI SPUN, ca EU NU aveam de unde sa stiu cati ani ai. mi-am dat cu presupusul. -.- straight face

| Dracoola a răspuns:

Daca nu vrea sa va sarutati nu o forta, ai rabdare. Sa zicem ca are pe altineva sau il vrea mai mult pe altul. Ce poti face aici? Nimic. Vorbeste in continuare cu ea si veti simti amandoi cand va veni momentul potrivit pentru un sarut. Nu cred ca te place foarte mult, cel putin acum. Poate ca sunteti de prea putina vreme impreuna, din punctul ei de vedere.

| CookieStar a răspuns:

Dacă nu vrea să vă sărutați încă, nu e pregătită. Nu o forța.

| Burjon a răspuns:

Astepti

| Denissaaa123 a răspuns:

Eu spun ca :
1. Nu stie sa sarute.
2. Ii e rusine.
3.Are pe altcineva.
4.Crede ca va ''miscati'' prea repede.

| hellokityy a răspuns:

Doamne! Pai ce relatie e asta daca nu va sarutati? In primul rand, nu o intrebi daca vrea sa o saruti, o saruti direct, ca nu are cum sa te refuze. In al doilea rand, daca face vreo faza ca de ce ai sarutat-o poti sa o lasi in lumea ei, ca e nebuna si sa iti cauti alta. Parerea mea! laughing