| 123456789qwertuiop a întrebat:

Salut tpu.sunt in clasa a 6 a si sunt fata.Joi de serviciu pe hol trebuia sa fie profa de mate, aveam treaba cu ea dar nu a venit.acolo am intalnit un bait de a 5 a pe care il stiam din vedere.Ne-am cunoscut, am atat de vorba.ieri el avea treaba cu profa de mate si eu l-am insotit.Acolo profa statea de vorba cu cineva si am mai stat eu cu el de vorba langa profa de mate pana sa termine ea discutia.Nu stiu cum, dar mi-a zis ca sunt draguta si feumoasa.eu i-am zis ca nu sunt.el mi-a zis ca poate alti nu ma vad asa dar el da.wtf? ma place? ca abia ne-am cunoscut de 2 zile.sau vroia doar sa fie politicos?

Răspuns Câştigător
| Greenthrone75 a răspuns:

HMMMMM! Interesant, toata lumea are frumusetea sa, fiecare are ceva special, si poate el a descoperit acea chestie frumoasa la tine.NICIOADATA ambajul nu coanteaza, ceea ce este in interior conteaza. Poti fii imbracata numai de firma sau de la second hand, nu coteaza, nici pentru mine.Lui ii place ca poate aveti ceva in comun.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca este mai mult decat o simpla forma de politete deoarece in caz contrar nu ar mai fi continuat. Aproape sigur ca impactul vizual a fost suficient de puternic incat sa-l faca sa te "vada frumoasa" chiar daca tu presupui ca nu-i asa.Incearca sa va revedeti si sa iesiti la o plimbare, poate fi "fitilul" care aprinde flacara unei frumoase iubirii. Multa fericire si succes.

| T0T a răspuns:

Probabil te place.

| 123456789qwertuiop explică:

Frumoasa

| 123456789qwertuiop explică:

Cred ca a auzit si profa de mate si mi-a zis tot atunci ca se bucura ca ma cunoaste si eu i-am zis ca si eu ma bucur.si eu nu vreau sa am un prieten, amici ai atat voi vedea saptamana viitoare ce v-a mai face si voi mai pune o intrebare cu ce s-a mai intamplat!

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Sigur te place!

| EllaDaniela a răspuns:

Eu spun ca te place happy

| Intristata a răspuns:

Te place.