| Juanxtx a întrebat:

Sunt in pana de idei si va cer ajutorul big grin. In curand fac 20 de ani si nu am absolut nici o idee ce as putea sa fac. Ma puteti ajuta cu o idee? Ma gandesc la un gratar, o noapte in club, dar astept si alte sugestii!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O noapte intr-un bordel secret unde iti vine femeia care te va regula

| Fatamuntilor a răspuns:

Iesirea la gratar e cea mai buna solutie(daca vremea o perimite)
NU presupune tinute sostificate, va puteti desfasura in voie, si de ce nu scapi ieftin.Iar invitatii nu sunt obligati la cadouri scumpe.

| doggy123 a răspuns:

Inchiriaza un local cu biliard cu de astea.