| ANAHsneaman a întrebat:

Voi trece la subiect direct de obicei ma uit doar la anime-ul naruto as vrea sa mai vad si altele acum ma fascinat unul nou blood lad imi place foarte mult si grafica si actiunea puteti sa-mi mai ziceti voi alte anime-uri aproape la fel ca si blood lad cu vampiri daca se poate romantici si spuneti-mi si mie in general despre ce e vorba si daca merita vazut cine ma convinge fundita big grin

5 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ei iti recomand Vampire knight, este foarte interesant, are un sfarsit la care nu te-ai astepta nicidecum, si este o poveste antrenanta.Mai este ceva Atack of titan, nu este cu vampiri, dar daca iti place actiunea este genul tau.Am urmarit si altele, dar nu sunt c vampiri, deci nu stiu daca te-ar ajuta, dar daca-ti mai pot fi de folos poti sa ma intrebiwinking

| Amiira a răspuns:

Uita-te aici, vezi ca au si recenzii p'acolo sa te convinga sa vezi ceva : http://anime-ro-sub.ro

| Madrill a răspuns:

Bleach
Death Note
Vampire Knight
Vampire Knight Guilty
Deadman Wonderland
Zetman
Elfen Lied
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Uite-te la trailere pe youtube si vezi care iti place. Dintre toate anime-urile pe care le-am vizionat astea le consider cele mai bune.

| Raggy a răspuns:

Ar fi Blood +.Sub grija familiei ei adoptive, Saya Otonashi a trăit viața unui amnezic anemic, dar altfel un elev obișnuit. Cu toate acestea, viața ei fericită este distrusă, atunci când ea este atacata de un chiropteran, afland că ea este singura care il poate învinge. Cam asa e: http://www.youtube.com/watch?v=_R7Upf78AFE

Sau ar fi Rosario + Vampire, foarte amuzant.Cam asa e: http://www.youtube.com/watch?v=iuFTw9S7leE

| Paval_Nicu_1970 a răspuns:

Pei cred car fi cazul sa vezi acel film
dar nu prea am inseles deci daca ii si pe sidi ea sidiul bine