| DragosBosss97 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa fac o surpriza unei fete de ziua ei. Dar situatia este mai complicata din nefericire. Gen eu sunt dintr-un judet ea din altul si este o distanta destul de mare...dra in fine nu asta este problema,faza este ca situatia mea financiara acutuala nu este foarte buna pentru ai cumpara ceva(ca aveam o idee de ceva frumos) dar nu se poate. Ziua ei este pe & septembrie deci mai am timp, ma gandeam sa-i fac un video(ma descurc binisor) in care sai ii urez la multi ani si mai multe lucruri mai ales ca o si plac. O idee de video sau o idee mai buna pentru un cadou va rog frumos sad happy Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ElectronicPieces a răspuns:

Pui o melodie pe fundal si e suficient să-i spui acolo in video ce simți pentru ea happy
Îți recomand windows movie maker.
Bafta

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Depinde de asteptarile ei...

| neutrino a răspuns:

Este suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu vrea un video, si nu valoarea cadoului este importanta ci valoarea sentimentala pe care esti dispus s-o investesti!

Ai cumperi o felicitare muzicala, ai scrii o scrisoare, dar al carui continut s-o faca sa planga de fericire, poate te ajut daca-mi dai mai multe detalii pe privat.
In scrisoare, incerci s-o faci sa stie ca este ziua ei, nu trebui s-o tranformi ins crisoare de dragoste, dand impresia ca profiti de ziua ei.

| Drack550 a răspuns:

Daca aveti vreo poza impreuna sau daca ai vreo poza cu ea, ai putea sa ii faci un puzzle, ii foarte misto si nu costa foarte mult. Vreo 20-30 de lei A4.Succes!

| RoxxMalikHemmings a răspuns:

1.Poti sa-i scrii o scrisoare.Lacrimogena.Ceva care sa-i ramana si sa nu uite.
2.Un lantisor care se desparte in doua(sa fie in forma de inima, nu costa mai mult de 20 de lei), si ii dai ei o jumatate.
3. Daca vrei sa-i faci un video, scrie un mesaj lung undeva, apoi scrii mesajul, dar cate 3-4 cuvinte pe o foaie, te filmezi, si schimbi foaie cu foaie, dar nu repede.
4. Daca ai vocea frumoasa, poti sa-i canti.
Funda?

| Darius_Nitu_1973 a răspuns:

Poti sa faci un video cu poze, intamplari frumoase cu tine si ea big grin FUnda?