| Balan_Raul_1990 a întrebat:

.. happy vreau sa ma ajutati:
Cum imi dau seama cine imi poate fii cel mai bun prieten? Eu ma inteleg bine aproape cu toata lumea... In schimb as vrea sa fiu cel mai bun prieten al unui coleg, dar nu avem aceleasi pasiuni, sunt total diferite,nu prea avem lucruri in comun sad
Dati-mi o parere,un sfat, dau funda laughing.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Prietenia fortata nu merge. Daca nu aveti nimic in comun inseamna ca nu prea aveti sanse sa dezvoltati o prietenie de lunga durata. Prietenia vine de la sine.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa aveti macar un lucru in comun... Cauta sa vorbesti mai mult cu acel coleg si sigur gasiti voi ceva in comun.

| RAY a răspuns:

Cand ajungi sa vrei sa fi dependent de cineva nu devi mascul sa stii, un prieten adevarat il simti ma intelegi, nu trebuie romane il vei simti desi adevarat esti doar tu restul se folosesc de tine atat