| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce cred fetele despre baietii care fac "treburi de fete" adica: spala vasele, dau cu aspiratoru`, sterg praful, fac mancare( prajituri... etc) Stiu ca altii rad de eihappy dar ma numar si eu printre eihappy am vorbit cu o fata si a zis ca ii plac baietii de "genul asta", dar vreau sa stiu ce cred si alte fetehappy.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Şi dacă locuieşti singur nu trebuie să-ţi faci ordine în căsuţă?
Dacă nu e cine să te ajute mori de foame şi te îngroapă mizeria?
Nu ar trebui să râzi ci să gândeşti puţin. Nu cred că e inteligent să spui că te căsătoreşti fiindcă eşti nevoit că nu are cine să-ţi spele şi să-ţi gătească.
Mult succes!

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Imi plac barbatii ordonati care stiu sa se descurce in lipsa ta, care nu mor de foame sau nu gasesti dezastru atunci cand lipsesti din casa. Dar nu mi-ar place sa intervina peste munca mea, sa imi impuna stilul sau retetele lui asa cum nici eu nu as interveni. L-as aprecia doar cu un sarut sau un cuvant de lauda!

| Zenithf a răspuns:

Lumea nu mai este cum era, ar trebui sa bage la cap asta si aia care rad de tine. Femeia are si ea servici, ca si barbatul ei, asa ca este bine ca cei doi sa imparta treburile casei. Trebuie sa recunosc ca imi dai si mie o lectie, bravo!
Sper sa nimeresti peste o fata buna care sa aprecieze lucrurile acestea.
Domnul fie cu tine.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ador astfel de persoane! Apropo de facut prajituri! Se stie ca cei mai buni bucatari sunt barbatii! Un astfel de barbat, atunci cand va fi la casa lui, pe langa faptul ca isi va ajuta consoarta fara sa i-se para un chin, va aprecia la justa valoare atunci cand ea va face singura treburile astea! O astfel de deprindere ajuta enorm intr-o viata de cuplu! In care sarcinile sunt impartite echitabil si nimeni nu se simte exploatat sau nedreptatit! Fac amandoi toata treaba domestica si merg si se distreaza amandoi! Cinstit!

| elyssa20 a răspuns:

Oooo Doamne pe unde ai umblat pana acum? nu ma grabeam sa ma marit si te asteptamlaughing glumesc, cine nu si-ar dori un asemenea barbat ca tine sa fim seriosi. iar de cei care rad de tine sa te doara in cot, acasa daca stai singurel nu o sa te manance gandacii si puricii si trebuie sa iti faci curatenie! so...nu lua lumea in seama, sunt doar invidiosi. pupici.

| Pacala a răspuns:

Daca o fata rade de tine din asa motiv, e o proasta si jumatate. Ce femeie cu creier nu si-ar dori un iubit/sot cat de cat gospodar, care s-o ajute la treburile casei si care sa nu moara de foame in lipsa ei ci, mai mult, sa ii faca si ei ceva bun de mancat pentru cand se intoarce de la lucru?

| Denisa a răspuns:

Vrei sa fii sotul meu?laughing) Acuma seriosstraight face Vrei sa fii?:X Asta e visul fiecarei fete, ca si baietii sa se implice in treburile casnice, nu numai ele.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Mie mi-ar placea asa un baiat laughing Daca mai stie sa faca si masaj... of!

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Mda nu e ceva de ras ca un barbats a stie sa faca mancare si prajituri...happy prietenul meu face tot timpul love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dady tu esti analfabeta nu stii sa scrii dreku

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@elyssa20 urato tu cauti p... a?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o parere buna, chiar spuneam la cineva: un baiat care se descurca mi se pare firesc; deci, nu l-as vedea ca pe-un anormal.winking Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti foloseste man la nimic, eu le-am facut de cand ma stiu pe toate si acum la fel si tot singur am ramas, asa ca... n-are nici o importanta. Daca mai faceam si copilul eram chiar barbatul FATAL dar cum Dumnezeu nu m-a inzestrat am ramas ca oricare altul...

| AdrianaPetruta a răspuns:

Eee...inseamna ca ai niste parintii care te pun la treaba, si te bat la cap, cam ca ai mei.Parerea mea, pai e bine ca faci treaba, ca faci mancare, nu vad de ce ar fi un lucru rau.

| Teodora4537 a răspuns:

Nu vad de ce ar rade :\