| Hopahopa a întrebat:

Salutare. Ajutati-ma va rog cu un sfat. Ce as putea sa ii cumpar mamei mele de ziua ei, implineste 40 de ani si in ultimi ani i-am facut de fiecare data cadou dar acum chiar nu am nicio idee.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O poza de familie mare, inramata, facuta acum la 40 ani, cu toti apropiatii.
E un cadou si o amintire perfecta.

| Violleta2022 a răspuns:

Un ceas, o bratara de argint, sau aur, un inel, un lantisor, o pereche de cercei...cu bijuteriile merge mai usor.
Eu am primit de ziua mea de la fii-miu un inel, iar de la sot o pereche de cercei.

| untu a răspuns:

Aveti o poza foare frumoasa in grup cu apropiatii din familie sau din neamul ei la biblioteca dvs. de pe calculatorul dvs? Daca aveti, luati de acolo si faceti o comanda la o cana neagra chinezeasca magica de la www.epersonalizari.ro (nu va costa mult comanda, cam 25 de lei pentru o cana magica +taxa de curierat) si va ajunge la destinatie, la dvs.prin serviciul de curierat! Va fi o surpriza mare si foarte placuta cand va turna in cana neagra niste ceai sau cafea fierbinte incat mama dvs. va ramane profund impresionata! Poti sa mai adaugi daca doriti inca o poza de a dvs. singur sau cu mama dvs. in plan vertical, asa incat sa incapa doua poze intr-o cana! La multi ani si multi ani inainte!

| ambicio a răspuns:

Eu prefer lucrurile personalizate, si sunt atatea(poti comanda cu incredere de pe ideaplaza), o vaza cu flori(tine mai mult) si o cutie de ciocolata)

| Anonim345anonima3459 a răspuns:

Poti face un tablou cu o poza impreuna cu tine si cu ea

| Hopahopa explică (pentru Anonim345anonima3459):

Am facut deja ceva in genul anul trecut, cand am facut un tablou cu ea de cand era mica.