| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi! Defapt am mai multe...big grin sper ca ma puteti ajuta! Sunt noua pe xat.com,vreau sa imi pun si eu poza la avatar, cum au altii, dar nu stiu cum, va rog spuneti-mi!
A doua intrebare:ce e cu xat si days?
Si inca ceva:cum fac rost de xats? trebuie sa cumpar? sau days?
va rog foarte mult sa ma ajutati! multumesc anticipat!:* :* :*

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

1. ca sa-ti poti pune o poza de pe net trebuie doar sa alegi poza si sa dai click dreapta apoi sa copii linkul si sa il pui in locul unde scrie "Picture"., daca vrei o poza de pe hi5 dai la poza din hi5-ul tau pe care o vrei si apoi dai "Afisare link-uri fotografii" si copii ultimul link si il pui la "Picture".

2. xats si days sunt: xats= banii. iar days= zilele de subscribers.

3. Ca sa faci rost de xats dai la buy xats [este pe orie chat intri] dar iti trebuie 5-10 sau 20 de euro pe care-i poti plati ori prin card ori prin telefonul mobil. Days vin odata ce cumperi xats si subscriberul vine tot in acelasi timp. In numar de 30 dezile, 60 sau 320 dar daca platesti 20 de euro ai 3600 de zile subscribers.
Bafta! happy

| Xenon_1305 a răspuns:

Madalicious stiu de treaba asta dar eu cand dau sa cumpar prin telefon nu-mi merge dc?sad

| CyufixX a răspuns:

1)poti sa-ti pui poza la avatar astfel:scrii www.fisier.ro si dai pe el apoi alegi poza descarci si copiezi acel link si pui la pictures.2)days sunt zile si xats bani daca ai days ai si xats:D

| MyPassion a răspuns (pentru CyufixX):

Madalicious, as vrea daca-mi poti lasa si mie id'ul tau de mess, ca sa-mi explici si mie m-ai bine, daca ai placerea! happy