| eXecuTe a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema. Cum pot sa atrag atentia unei fete care nu mai vrea sa vorbeasca cu mine deloc. un gest frumos, orice. am incercat cateva chestii dar nu prea a mers. Multumesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In conditiile date, nu ai cum.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ne spui ce anume a determinat-o sa nu MAI vorbeasca cu tine. Un buchet mare de trandafiri rosii pare a fi singura solutie, eventual insotit de o explicatie sau scuze din partea ta in functie de ce ai facut. Daca asta nu merge, ia-ti gandul.

| Xpressurself a răspuns:

Daca nu mai vorbeste cu tine inseamna ca ati vb candva. ce ai facut?
nu mai vorbi nici tu cu ea. uita-te dupa alte fete

| Celmaitareanonim a răspuns:

Nu stiu ce ai facut dar puteai sa ne spui sa te ajutam mai mult.
incearca sa faci gesturi bune pe langa ea sa vada ca esti o persoana buna, cu un suflet bun, sa observe ca te-ai mak schimbat. ajuta-i pe altii gen daca va intalniti amandoi la un magazin si este cineva care vrea sa cumpere ceva si mai are nevoie de un leu, ofera-te tu sa dai, ar fi impresioanata. fetelor le plac chestiile de genul. am dat doar un exemplu da gen poti ajuta cu o persoana si cu un pix cand are nevoie ca e tot un gest frumos. dar ai grija sa nu te comporti urat pe la slatele ei si frumos prin fata ei