| Strutul112 a întrebat:

As dori sa va cer părerea in legătura cu cevahappy acuși este majoratul iubitei mele si nu ma pot decide ce sa ii iau....eu ma gândeam la 19 trandafiri si un tort, ai mei ziceau sa ii iau un lănțișor si un tort (ca lănțișorul tine mai mult)..pe mine ma interesează pe moment ce ar face sa simtă minunat! ce ar face sa fie mai speciala seara? Aici cred ca fetele stiu sa răspundă mai bine. Va rog mult sa ma ajutați.va rogsad

Răspuns Câştigător
| Buburuză38 a răspuns:

Bună!
Cred că ceva care să îi rămână amintire e mai indicat decât un tort. happy Şi în general la majorate se oferă bijuterii, deci poți să îi iei un lănțișor, sau un ceas mai elegant, o brățară mai deosebită sau ceva ce știi că o va încânta. Oricum, la magazin vor fi persoane care îți vor da idei şi îți vor oferi sfaturi, deci nu îți fie teamă că nu te pricepi.
La mulți ani iubitei tale şi distracție plăcută la majorat! happy

| Strutul112 explică (pentru Buburuză38):

Nu e chiar majorat, părinții ei nu ii fac tort, va fi o seara doar intre mine si ea nimic mai mult, chestii romantice am pregătit, da legat de cadou imi este mai greu.

| Buburuză38 a răspuns (pentru Strutul112):

Cât de frumos, sigur va fi impresionată! Rămân tot la ideea de bijuterie, dar nu știu ce detalii să îți dau, fiindcă nu știu ce îi place, ce poartă de obicei şi ce ai tu în gând. Dacă îmi oferi niște detalii suplimentare te ajut. happy

| Strutul112 explică (pentru Buburuză38):

Lasa Asa! Iti multumesc mult kiss ai grija de tine si numai bine! (Ca sa ma mai ajuți cand am nevoielaughing ) big hug mi.ai fost de mare ajutor happy

| Buburuză38 a răspuns (pentru Strutul112):

Mă bucur că te-am putut ajuta! happy O relație frumoasă în continuare!batting eyelashes

| Strutul112 explică (pentru Buburuză38):

Mersi happy (si tu Sa ai o relație cu adevărat minunata. Daca nu ai ar trebui sa ii dai bătaiehappy da ai grija pe cine alegiwinking

9 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Apropo, tinerelule, ce-ar fi sa faci pe detectivul cateva zile, sa o fotografiezi singura si/sau cu alte persoane, colegi fara sa te vada si acest album sa il oferi la majorat.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru miolina):

Tu ai innebunit? Daca cumva il vede o sa faca o criza si nu mai sarbatoreste nimic. Poate crede ca o urmareste din alte motive si sa vezi scandal laughing

| Strutul112 explică:

Deci? :-)

| Olivia_Olive_1959 a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa ii cumperi lantisorul si buchetul de trandafiri, tortul nu e prea necesar. Mie asta mi-ar placea sa primescwinking Bafta!