| adnreas09cta a întrebat:

Salutare special doamnelor si domnisoarelor...problema mea este ca...acum 2 saptamani siputin verisoara mea era internata la spita cu nepotica si acolo am cunoscut o fata, frumoasa dulce scumpa dragalasa la care chiar incepusem sa tin si sa o iubesc in asa un timp scurt ea fin a 3a fata pe care intr-adevar am iubit-o cu adevarat; vorbeam cu ea telefoane mesaje imi spunea primn mesaje ca ma iubeste acum o saptamana a fost externata, ultima oara am vorbit cu ea sambata trecuta. a trecut o saptamana si nici un semn telefonbu inchis sau si-o fi schimbat telefonul lo fi pierdut nu stiu nu ar avea semnal; specific ca suntem la o distanta unul fata de celalalt cam la 100de km. cemi sugerati sa fac? sau sa nu fac, pana acum cu cate fete am fost ea e a3a fata pecare o iubesc cu adevarat sau a fost odata? nu stiu ce sa facsad

Răspuns Câştigător
| spaikizz a răspuns:

Ce frumos sa vezi si baieti care se indragostesc atat de profund. Si pentru problema ta: daca sti unde locuieste du-te la ea, o sa aprecieze foarte mult gestul tau sau poate aveti un prieten comun, intreaba-l pe acesta despre ea. Succes!

3 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Pai stii si tu ca relatiile la distanta nu prea merg... Poate ea a vrut saa se desparta de tine. De fapt nu "poate", sigur. Sau poate iai facut u ceva de nu vrea sa te mai vada. Sau are pe altcineva. Renunta la ea, chiar daca ai gasio intr-o zi, tine minte: ea sigur nu te mai iubeste! (sau poate a patit ceva... du-te la ea akas, iar daca iti spune pleaca, tu pleaca nu o implora deloc)

| ღAnonimღ a răspuns:

Sau mai este o posibilitate: poate ea are o boala, sau a facut ceva rau, sau eu stiu... Poate ca s-a despartit de tine ca te iubeste, si nu vrea sa-ti faca ceva rau, sau familia nu o mai lasa.

| Denysa_4167 a răspuns:

pai există tot felul de motive ca ea să nu te mai poată contacta
poate şi-a pierdut telefonul şi nu a mai putut avea nr tau de telefon