| KaTha010895 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu un mesaj sa zicem asa pentru persoana iubita? Peste cateva zile vom face 1 an de ralatie si vreau sa ii las un mesaj dar nu stiu ce sa-i scriu. Daca se poate unu-l frumos care sa aiba legatura cu ceea ce vrea.

Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine ii zici ceea ce simti tu si ii zici cu ale tale cuvinte..nu crezi ca ar fi mult mai romantic si mai mult credibil?
Lasa-te condus de sentimente si ii vei face cea mai frumoasa declaratie.
Cred ca de mesaje gata invatate sunt satule.
O zi frumoasa sa aihappy

| KaTha010895 explică (pentru caramela):

Am stat si m-am gandit la ce mi-ai spus. Ai mare dreptate, cel mai bine ii spun ce simt decat sa stau ca sa caut pe net, multumesc. Ai funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat