| Nuimicitinumele a întrebat:

Salutari! Eu cant la chitara acustica si vreau sa invat sa cant o melodie pentru iubita mea. Sa fie o melodie de dragoste si de preferat sa fie romaneasca (as vrea sa ii cant si vocal iar daca e in engleza, pai, nu prea am voce, dar in romana am incercat si mai merge). Imi puteti sugera cel putin o melodie? Chiar nu stiu ce as putea sa ii cant. Vreau sa fie o melodie frumoasa, una pe care sa o tina minte. Astept orice propuneri. O singura regula am. Sa nu fie o manea.
Nu e pentru vreo zi speciala sau ceva de genul. Vreau pur si simplu sa ii fac o surpriza si sa ii arat cat de mult o iubesc. Si bineinteles ca cel/cea ce imi va da cea mai buna melodie va primi funda. Va multumesc anticipat!

Daca aveti vreo nelamurire, simtiti-va liberi sa ma intrebati. Vreau sa fie totul cat de clar posibil asa ca va voi raspunde cat de detaliat pot. Poate am omis ceva din greseala si de asta va spuneam acest lucru

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8zTuSKCKKNs

Eu zic ca o sa ii placa mult :).

| CristinaSNC a răspuns:

Eu zic sa o canti pe aceasta
https://www.youtube.com/watch?v=vvOTLtTG5G0