| Betty18 a întrebat:

Salvamarii pe litoralul romanesc ce fel de program au? Pe schimburi, o zi da, una nu, zilnic 8 ore? sau 12? Stie cineva?

Si stie cineva aproximativ din cati in cati km exista salvamari pe o plaja? Aproximativ.

Creca vi se pare asa ciudata intrebarea mea, dar imi trebuie pentru a rezolva o problema la fizica.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vezi ca zilele astea sint in greva japoneza pentru ca nu si-au primit salariile.

| GeorgeMihai a răspuns:

Sunt salvamar, dubioasa intrebare...nu are nicio legatura fizica cu salvamaru...