| MeDyw0w a întrebat:

Se apropie 8 martie si nu stiu ce sa ii iau mamei. Ce cadou pot sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Un parfum, un colier, un buchet mare de trandafiri. Oricare va fi cadoul ea va aprecia cu siguranta big grin

Funda? Am raspuns prima tongue

2 răspunsuri:
| mirunix a răspuns:

Eu zic sa iei o rama foto in care sa pui o poza cu voi doua, sau daca e o mama ocupata, care umbla mult prin oras, mai ales cu masina, ai putea sa-i personalizezi un breloc (sa bravezi pe el un mesaj), eu asta i-am dat tatalui meu de ziua lui. big grin

| nom a răspuns:

Personalizeaza ceva