| Emilyca38 a întrebat:

Se apropie crăciunul. Vreau sa ii fac un cadou mamei mele dar nu stiu ce. Vreau ceva original, ceva făcut de mana daca se poate. Cea mai buna idee primește FUNDA

Răspuns Câştigător
| Crin51 a răspuns:

Poti sa ii faci spre exemplu cadou un album cu fotografii si sa alegi niste fotografii frumoase.
Sau frumos ar fi sa ii scrii ceea ce simti fata de ea, intr-un fel de felicitare uneori un gand frumos si sincer poate insemna mult... Lucruri de cumparat sincer chiar nu stiu... o esarfa, chiar nu am vreo idee. Am vazut ca nu a raspuns nimeni si am zis macar sa iti dau o idee, doua chiar daca nu sunt cele mai bune!
O seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Cumpara-i ceva de la mesteri populari, o scurta din piele, un obiect de decor interior retro.

| grab a răspuns:

Invata sa crosetezi si fa-i o pereche de ciorapi de lana cum erau pe timpuri la tara.

| NoName0x0 a răspuns:

Pai ce ii place mamei tale> Ii plac bijuteriile? Decoratiunile interioare? Daca nici una dintre astea 2, zi tu ce!