| baghera a întrebat:

Seful meu mereu tipa la mine, ma jigneste, uneori simt de parca ar fi in stare si sa ma bata. Sunt fata si de fiecare data cand ajung acasa incep sa plang. Nu stiu ce sa fac, am nevoie de bani, ca altfel eram plecata in secunda doi. Nici nu stiu cat mai rezist. Ajutor, TPU

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inregistrat pe ascuns si reclamat la ITM cu proba video - probabil are ilegalitati in firma daca e salbatic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pleci, îți dai demisia. Ieri, nu mâine.

| AliGab a răspuns:

Simplu...cauta alt loc de munca si pleaca de acolo. Ce vrei sa iti spunem noi?

| Daz01 a răspuns:

Dacă e poți descurca financiar până îți găsești alt loc de muncă, dă-ți demisia cât mai repede, dacă nu ai posibilitatea să faci asta caută de acum un loc de muncă, iar câteva zile de concediu pentru a căuta și a discuta cu viitorul angajator și după știi ce ai de făcut.