| viopop54 a întrebat:

Stie cineva un preot sau vrajitoare in satu-mare, sau jud. satu-mare, care face de casatorie? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| usernamebpla a răspuns:

Hei! buna dimineata... uh sti ce magie stiu vrajitoarele sa faca? laughingsa faca bani sa dispara rolling on the floor, acum ii vezi acum nu-i vezi! laughing

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pe criza asta se gasesc o multime sa-ti manance banii! Puterea miraculoasa sta in mainile tale, in sufletul si mintea ta!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebare cu caracter irelevant!
Pa, pa.

| thealchemist a răspuns:

Nu cred ca vreun preot sau vrajitoare, sau orice altceva in afara propriei tale persoane te poate ajuta in ceea ce priveste casatoria. plus ca preotul nu are nimic in comun cu vrajitoarea.

| ines a răspuns:

Vrajitoarea iti mananca banii si nu cred ca e o casatorie fericita pe baza de vraja daca nu e dragoste nu-i nimic.

| gabriela a răspuns:

Domnul si cu doamna soarta!

| gabriela a răspuns:

@stejara,. stiu ce inseamna soarta. Aici era vorba de de " a face de casatorie" ...prin vraji, sau prin preot.nu prin ritual religios. Chiar de aceea am spus ca treaba asta, respectic casatoria sunt decise de soarta. nu prin vraji. Sunt casatorita si mi-e bine.

| basexcu a răspuns:

Da-i doamne minteoh go on

| satellite a răspuns:

Http://dumnezeudragoste.blogspot.com/......torie.html uite o rugaciune. Banuiesc ca poti merge la orice biserica sa intrebi un preot ce trebuie sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, soarta nu ti-o face un preot sau o vrajitoare, ci Dumnezeu si tu insati! Daca vei sta si vei astepta sa iti pice de-a gata alesul nu stiu cand te vei casatori! Va trebui sa faci si tu ceva in sensul acesta, sa iti cauti sufletul pereche, acea jumatate a ta, si sa il faci sa te iubeasca, sa te ceara in casatorie, sa mentii vie flacara iubirii!
Acest lucru nu il poate face nimeni altcineva decat tu! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost arsi pe rug, se saturasera oamenii de impostori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.vrajitoare-farmece.ro/......toare.html

Sper sa nu ajungi sa faci vreun credit, ca s-o platesti pe Mama Omida de Satu Mare :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off...asa se imbogatesc toate vrajitoarele de pe urma voastra. Gandeste-te la asta. Te fraieresc.