| anonim_4396 a întrebat:

Sunt destul de nedumerita : CE GANDESC BAIETII SI DACA GANDESC?

22 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing in general nu prea gandim. dar si cand o facem, rupem normele

| Cosminovici18 a răspuns:

Da tu ce gandesti?

| adyzone a răspuns:

NU, baietii nu gandesc, noi pur si simplu suntem contolati prin telecomanda de niste fiinte superioare. Te auzi ce intrebari pui? BAieti la fel ca fetele gandesc tot timpul, altfel nu ne-am putea misca, vorbi si toate cele. La fel ca voi ne gandim la foarte multe lucruri mai mult sau mai putin utile, unele utopiste, altele porcoase, dar cert e ca gandim. Eu zic ca la varsta ta sa ai alte preocupari mai putin filozofice.

| bogdancatalin357 a răspuns (pentru adyzone):

Sunt destui care nu gandesc din simplul motiv ca nu au cu ce sa o facawinking

| neutrino a răspuns:

Daca ar gandi toti, tu vei ramane singura. Este valabila si reciproca ( pentru fete).

| stlucian a răspuns:

Citez:" CE GANDESC BAIETII SI DACA GANDESC?"

E simplu:doar gandesc; sau se gandesc.
Depinde de conjunctura. Uneori analizeaza prin simplu fapt de a privii.Deciziile le iau mai tarziu in functie de imprejurari/locatie.Si totusi sa stii ca baietii gandesc mult mai practic/folositor decat fetele/femeile.

Ce gandesc? dar fetele ce gandesc cand gandesc;? sau viseaza?

Pe scurt depinde de varsta! big grin

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu gandim, doar femeile gandesc, ele sunt cele mai destepte. Noi baietii tot ce avem ne pica din cer, sac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este mai bine sa nu stii.
O sa ramai socata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te supara, dar baietii de ce nu ar gandi?

| NUAMR a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 2 frati mai mari si ei bine... ei spun chestii cam ciudate...

| anonim_4396 explică (pentru NUAMR):

Asta nu inseamna ca nu gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de nedumerita sau destul de ridicola cu o asemenea intrebare.
Dar e de inteles de vreme ce baietii sunt o rasa cu totul diferita, dispunand chiar de puteri psionice, deci iti dai seama ce gandire or fi avand.

| Blamely a răspuns:

Bineînţeles că gândim, dacă nu am fi făcut-o am fi postat întrebări în genul întrebării postate de tine.

| raduradu2014 a răspuns:

Cum adica "daca gandesc"?
ce intrebare...

| Winchester308 a răspuns:

Esta cumva vreun clan al prostilor iubitori de mate sau ceva? Esti a 15-a pe care o vad cu o pisica la avatar si o intrebare idioata.Serios...

| claudia511 a răspuns:

Toata lumea gandeste, atii mai putin, altii mai mult. Depinde de la o persoana la alta, nu poti stii sigur ce gandeste o persoana, in cazul tau un baiat.

| florin96ak47 a răspuns:

Baietii gandesc, dar nu stiu cat gandesti tu, din moment ce intrebi astawinking
Pana si animalele gandesc, nu la fel de mult/bine/logic, dar gandesc.

| bogdancatalin357 a răspuns:

Stai linistita fatuca, e bine sa filosofezi, face bine la creierasi, e o intrebare foarte buna, keep up the good work big grin

| Osyyy a răspuns:

N-ai sa stii niciodata!

| Dany0014 a răspuns:

Da, baietii gandesc, si gandesc destul de multe happy

| fotbalistul123456789987654321 a răspuns:

Nu noi nu gandim noi calculam ce s-ar putea intampla laughing si ne vin asa dintrodata raspunsul