| FuckingContra a întrebat:

Sunt fata si am un comportament mai baietesc, cel mai mult ma enerveaza ca sunt confundata cu un baiat doar pentru ca am parul scurt.
Ce sa fac sa arat mai mult a fata? Parul lung nu pot sa-l las pentru ca nu-mi place cum imi sta

Răspuns Câştigător
| CristinaDanciu a răspuns:

De ce să te schimbi pentru că aşa vor alţii?! Dacă aşa te simţi bine, rămâi aşa. Dacă într-adevăr îţi plac fustiţele şi rochiţele, poartă-le! Dar dacă tu aşa te simţi în largul tău crezi că trebuie făcută vreo schimbare?
Dar dacă chiar îţi doreşti, există multe feluri în care te poţi tunde scurt şi să pară feminin.
Îţi urez succes în orice ai alege!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foloseste-te mai mult de rochii, fuste etc, si lasa la o parte pantalonii. In acest fel nimeni nu te va confunda.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te ca una. nu conteaza infatisarea

| UzOm a răspuns:

O tunsoare bob ar fi bună.winking

| Sweet155 a răspuns:

Asteapta sa creasca dupa care te duci la frizer sa te tunda scurt dar intr-un mod feminim.

| Misfits a răspuns:

Lasa-ti parul lung.

| Usefulaid a răspuns:

Sa te porti mai elegant, sa incepi sa porti cercei mai vizibili, desi spui ca ai parul scurt sigur va fi inevitabil sa nu se vada :* sa porti platforme sau tocuri, fuste, haine specifice fetelor, pe care baietii nu le pot avea :*