| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de 4 luni. Pana acum nu prea mi-a aratat ca ar tine la mine, eu fiind mereu cea posesiva. Ma suparam din orice ce. De cateva zile se cam supara exact cum faceam eu la inceput, si mi-a zis ca face chestia asta pentru ca a inceput sa tina la mine mult. I-am explicat ca pentru mine nu exista un alt baiat, dar am facut greseala de al compara cu fostul saptamana trecuta. straight face Noi doi ne intelegem bine dar chiar nu vreau sa-l fac sa sufere pentru ca vorbeste cateodata gura fara mine:-ss. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Si oare el chiar tine la mine?

4 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Pai teoretic din moment ce a stat cu tine 4 luni (mai ales daca nu pentru sex- adica daca nu esti. fata mare) trebui sa fie un motiv, nu? Daca nu, s-ar fi dus la alta. Spune-i si lui ca iti pare rau pentru ce ai zis si ca a vorbit gura fara tine. Cere-ti scuze. Noi, oamenii, uitam adesea sa facem asta si pierdem multe. Apoi vezi tu ce se intampla.Sa ne zici si nouahappyPup si succeshappySi curaj!

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai de unde sa stim noi daca tine la tine sau nu.Tu si el sunteti singurii care puteti sti asta. Daca tu simti ca tine la tine si ti'a si zis poate chiar asa si este.Incercati sa mai lasati de la voi si sper ca relatia voastra sa dureze cat mai mult de acum incolo:*:*

| Doinitzz a răspuns:

Dac se supara des, daca face scene de gelozie d ela nimica toat. crede-ma ca chiar tine la tine si se teme sa nu te pearda de asta se comporta asa ciudatt.un lucru sal comari cu fostul asta pentru el poate fi foarte dureros si dveine si mai gelos si mai suparacios trebuie sa fii mai atentta cu el si arata-i intrdaevar cit de multt tine la tine. dar fii atenta sa nu intreaca nici masura orce are limita. succees laughing

| camelia8888 a răspuns:

Poate e putin mai timid.mie imi place de un baiat care ma ignora mereu.si am inceput sa cred ca ori nu ma place ori este putin timd aceiasi prb este di la tine deci incearca sai vb mai mult.sa ii arati k il placi. si vorbeste mai mult cu el.si fi mai apropiata de el.iti urez mult succes!