| SadBoyForever a întrebat:

Sunt obligat sa fiu stelist, majoritatea oamenilor de la mine din oras sunt stelisti si ei m-au amenintat ca daca nu devin stelist voi avea probleme cu ei, ei se considera superiori celor care tin cu echipa noastra locala, ce as putea face m-au amenintat de multe ori cu bataia.

Ei au spus ca majoritatea romanilor indiferent de unde ar fi trebuie sa tina cu echipe din Bucuresti si mi-au spus ca ma vor bate rau de tot si pe mine si pe cei din galeria echipei noastre locale daca nu devenim stelisti.

Ce au ei de castigat ca sunt stelisti, cum ar trebui sa procedez, adica lumea traieste cum poate in ziua de azi iar ei se bat pentru un club de fotbal.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le lua in cont parerile si ramai cu cine vrei. Ii poti evita si scapi de bataie.

| express11 a răspuns:

Niste prosti cei din orasul tau.carnati!

| rapp2020 a răspuns:

Na pai acum e un simplu joc.nu prea conteaza cu cine tii.Fa-le pe plac si asa o sa te lase in pace.sau ii anunti politiei

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Politia sau pur si simplu te departezi de ei.adica,doar nu o sa se apuce de acum sa te caute sau chestii din astea

| picard20 a răspuns:

In realitate, NIMENI nu va poate obliga sa tineti cu o echipa de fotbal sau alta, la fel cum nu va poate obliga nimeni ce religie sa alegeti, sau in ce partid politic sa intrati! Pentru o maimare protectie, adresati-va cu o plângere politiei!