| Roxanika15_8645 a întrebat:

TPU! OK, deci prietena mea cea mai buna a participat la niste cursuri de baschet cu mine si acolo a intalnit un baiat. Se placeau reciproc, dar din cauza ca colegii s-au inplicat prea mult in relatia lor, el s-a despartit de ea. Ea a fost distrusa si de aceea am inceput sa il urasc pe tip, iar Lorena, prietena mea stie ca il urasc. Dar a intervenit o problema :a inceput sa imi placa de el. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cătălinaa12 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu prietena ta. Ar fi rau pentru ea sa afle ca tu, prietena ei cea mai buna o tradezi! Mai bine renunti la acest baiat. si te orientezi in alta parte!batting eyelashes.

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Faceti sexwinking

| KenJi a răspuns:

Pai fii atenta. Daca prietena ta il mai place pe baiatul ala, si tu vrei sa fii impreuna cu el, spune-i prieteni tale sa nu se supere, asta in ca ca numai are ea nicio sansa cu tipul. Daca nu vrea sa mai fi ea cu el atunci ai cale libera sa fii cu tipul.