| Ann3 a întrebat:

Uffff...Cum imi pot convinge tatal sa ma lase sa-mi iau un catelus? Mama vrea, dar tatal meu este ffff incapatanat! Eu stau la bloc, dar am mai avut animale... nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| LecSiee a răspuns:

Spune-i ca vei avea grija de el, chiar daca dupa un timp il vei mai neglija happy daca nu, du. te cu mama ta undeva unde se vand catelushi si luati unul happy tatal tau o sa. l vada prin casa si o sa. i fie mila de el sa. l mai dea inapoi happy

daca nici asa nu merge, asteapta pana la ziua ta, la pasti, ziua copilului si spune-i ca nu vrei altceva cadou decat un catelus :X

fundita?

4 răspunsuri:
| LecSiee a răspuns:

Ms:*

| lynes a răspuns:

Buna cmbp:* Pai mi-ai spus problema ta deja., darpromitei ca o sa ai grija, ca nu o sa-l scapi din ochi si ca nu o sa il pui pe cap.Nici pe mine nu ma lasa.
Bafta:*

| perusita a răspuns:

Roaga-te de el si vorbeste mereu despre caini pana il soti din minti si va accepta.asa am facut euhappy