| Yuuuki a întrebat:

Un Anime gen Hunter x Hunter (2011)?
PS:Am vazut Naruto,Bleach,Death Note,One Piece,Dragon Ball (toate seriile),Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn, D.Gray,Attack on Titan, Air Gear,

4 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Another,Elfen Lied, Soul Eater, Mirai Nikki, Hell Girl.Ma rog, nu stiu cat sunt de apropiate, dar uita-te pe myanimelist.com sa vezi despre ce e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ce zici de shingeki no kyojin

| Park1Suin a răspuns:

Ce zici de Tokyo mew mew?
fundita?

| Yuuuki explică:

Am vazut, dar voiam sa aud exemple care sa semene cu hunter x hunter, fiindca asa sa stau sa incerc toate anime-urile nu vreau.