| DenysaDulcika a întrebat:

Un prieten bun de-al meu are o problema cu fetele... e mai grav decat pare acum 1 an a stat cu mine si chiar a fost un an bun in privinta asta adica si el era mult mai solicitat de fete si eu de baieti.in fine acum vine si se plange la mine ca nu il place nicio fata a incercat cu fete de varsta noastra si nu ia mers acum nu de mult a incercat cu o fata din a 7a, iar ea la inselat(el e a6a) nu stiu ce sa ii zic ce ar trebui sa faca ca sa il placa mai multe fete?

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Sa isi vada de treaba si de invatatura, acum e disperat, dar mai incolo pe la a 8-a sau chiar la liceu isi va da seama de iubire,iar acum daca vrea putina atentie din partea fetelor? Atunci trebuie sa vorbeasca el cu fetele, nu fetele cu el, j ar putea incerca sa le faca sa rada dar sa rada cu el nu de el. fundita?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sa lase dragostea pe planul doi.Are timp destul pentru asta.Desspre scoala isi face tot asa mari probleme?

| PetreConstanta a răspuns:

Sa mai creasca si sa ia totul asa cum este Are timp si de fete Are viata inainte

Apache
| Apache a răspuns:

Dragoste de clasa a-6-a...
Stiu ca nu pricepi ce iti zic acum...dar sunteti prea mici pentru asta!

| deliaaa1 a răspuns:

Sa astepte sa mai creascalaughinghappy

| Aries a răspuns:

Eu zic sa va vedeti de carte si sa lasati dragostea pe mai tarziu ca sunteti niste copii.traiti-va copilaria nu mai aspirati la iubire de la 11-12 ani.winking

| Buteerflii a răspuns:

Prea mici? nu mi se pare