| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi un ghid cu pozitii sexuale?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In librarii se mai gaseste Kama Sutra, un volum fomat aproape cat de caietul studentesc, e portocaliu, si costa numai 28 de lei! Ia-l! Merita! mai sunt si pe innternet, ceva cu 28 de pozitii/28 zile, ceva de gen,... gasesti tu! Dar nu uita igiena si protectia, e jale ce e pe la dermato!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

re... Mai este o carte, "Sex in fiecarezi", de Jane Seddon, in colectia Practic, editura Paralela 45, e lucioasa, rosu cu negru... Fii sportiv!

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sunt foarte multe carti care te pot indruma incepand de la Kamasutra pana la "101 de nopti de sex tantric : cum sa faceti din fiecare noapte o noua cale catre extazul sexual",
"Abecedarul vietii sexuale" autor Laura Poanta, "Arta de a face sex : Tao, Tantra, Kama Sutra" autor Mabel Iam... Poti merge la orice biblioteca. Ceva vei gasi sa imprumuti. Sau poti cumpara de la librarii sau on line.