| Problematic94 a întrebat:

Urgent! Buna TPU, vreau sa fac un video prin de valentine's day pentru prietena mea prin care sa ii demonstrez ca o iubesc enorm, ca sunt multumit de ea si ca voi face tot posibilul sa o fac fericita. ceva idei? apreciez foarte mult si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Abcd1234ef56 a răspuns:

Foarte frumos din partea ta!
Avem nevoie de urmatoarele "ingrediente":
1. Poze cu tine si cu ea;
2. Cautam un program de editat (sunt multe programe; tu alegi! Eu iti recomand movie maker);
3. Afla piesa ei favorita;
4. De pe Google cauta cateva poze romantice (gen porumbei, ursuleti, bebelusi, inimioare);
5. Ai nevoie de putin timp (o ora cred ca este suficient; se poate si mai repede, dar graba strica treaba).

Daca ai nevoie de ajutor, sunt aici!
Mergi pe mana mea... te ajut cu cea mai mare placere fara funde si alte chestii!
Spor la lucru!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Descarca de aici niste fotografii:
https://www.google.ro/......ps?/search
fa o combinatie cu fotografiile voastre(daca aveti) scrie pe ele ce vre sa-i transmiti sau inregistreaza-te pe tine o data cu clipul cu Windows movie maker.