| sunnydays a întrebat:

V-ati simtit vreodata neimportanti? Daca da, cum ati depasit starea asta?

Răspuns Câştigător
| yunoz a răspuns:

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume."
Totul incepe din interiorul tau si cum percepi lumea din jur in relatie cu tine. Simti ca esti neimportant, fa ceva care sa fie important pentru cineva (parinti, prieteni dar mai ales pentru tine).

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

E posibil atunci când răspunzi unei invitaţii fără să cunoşti anturajul care poate avea cu totul alte preocupări faţă de ale tale, sau pot fi toţi înafară de tine membrii vreunui grup de orice fel, sau pur şi simplu nu aveţi subiecte de discuţie comune. Diferenţa de vârstă dintre participanţi poate fi iarăşi o problemă.

| Simona a răspuns:

Da... din pacate. S-a intamplat cu prietenele mele.Adica pur si simplu nu mai existam, doar ele vorbind despre nu stiu ce lucruri.Am vrut sa plec dar si-au dat seama ce aveam si m-au oprit. Dar data viitoare nu le mai iert, adica daca vor sa fie singure imi este de ajuns sa imi spuna.sad
Dar tu?

| TipulVerde a răspuns:

Pai nu depasesti starea decat daca realizezi ceva important pentru lume, ceva sa-ti dea sens vietii, sa nu fi trait degeaba.
Pana atunci nimeni nu este nimic, doar o alta caramida din zid.

| andrei a răspuns:

Da...pai le-am aratat eu cat sunt de importatsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine si rau paaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa