| brunetzyca a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma, am o problema cu iubitul meu, peste cateva zile e ziua lui i-am luat cadou, si acum sa zic ca nu prea stiu cum suntem ne-am cam certat dintr-un fleac. mi-am cerut scuze, el a fost la mare, a venit, si tot nu a dat nici un semn de viata. Vreau sa ma impac cu el, este ziua lui peste cateva zile, ar fi bine sa ii dau cadoul, chiar daca suntem certati, asta ne-ar ajuta sa ne impacam?

va multumesc. astept cat mai multe raspunsuri... dau fundita raspunsului care ma ajuta cel m-ai mult...big grin

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Cu siguranta orice mica atentie poate sa va ajute sa va impacati.In plus, nu ai nimic de pierdut!
Gandind din alta perspectiva, s-ar supara daca nu l-ai baga in seama de ziua lui si cu siguranta ai inrautati lucrurile.

Asa ca "Go for it" du-te si arata-i ce iubareata mica estihee hee

xoxo, mary peace sign

| Drinni a răspuns:

Eu cred ca ar ajutahappy...aminindu-ti ca e ziua lui, plus ca i-ai cumparat un cadou arati ca tie chiar iti pasa de realtai asta.In mod sigur o sa va impactai, mai trebuie doar sa ii explici ca iti apare rau dar treceai printr-un moment dificil si iti aper rau ca ti-ai descarcat nervii pe elhappy. fundita?

| F_5241 a răspuns:

Eu zic sa ii dai cadoulwinking
Ar fi o sansa foarte buna pentru a va impaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti tragi o pedela cu el si dupa aia va impacati voi.

| shakira a răspuns:

Daca v-ati kertat dintr-un fleak.sigur va veti impaca, oricum ai fake bine sai dai kadoul... stii indiferent de ce sa intanplat intre voi gestul konteaza, dandu-i kadoul intr-un fel sau altui ii vei arata ca-ti pasa.

| mikysweet96 a răspuns:

Pei dai cadoul, dar isi face ziua? daca si-o face trebuie sa ramai si sigur va impacati.happybafta