| Frutis a întrebat:

Va rog un mesaj de felicitare pentru iubitul meu...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este vorba de iubitul, urarea să vină direct de la tine!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te obosesti tu? Isi va da seama ca este compus de altcineva.

Răspuns utilizator avertizat
| magnificul a răspuns:

Buna.Cred ca asa:Astazi este o zi speciala, ai ajuns la virsta la care toate caile iti sunt deschise spre un nou orizont cu bune si cu rele. Fie ca aceasta zi sa te binecuvinteze, sa-ti strecoare cite un strop de bunatate, fericire, iubire si speranta in toate realizarile tale. Iti doresc viata lunga, plina de aventuri si succese alaturi de cei dragi tie, mult noroc in toate deciziile pe care le vei face si fie ca Dumnezeu sa-ti lumineze calea spre tot ce este cel mai bun. Sa reusesti sa treci cu bine peste toate obstacolele tari, sa tii fruntea sus indiferent de situatie si sa fii increzatoare in propriile tale forte stiind ca succesul e garantat. La multi ani! Am cautat sa gasesc un cadou potrivit pentru tine... si cred ca l-am gasit. Sper sa-ti umple ziua de bucurie atunci cind il vei primi.
Stiu ca nu ti-am aratat mereu ca am apreciat ceea ce ai facut pentru mine. Iti sunt recunoscatoare ca exist – tie iti datorez omul care sunt astazi, datorita tie sunt un om mai bun. Tu m-ai invatat sa ma respect si sa respect pe altii, tu esti cea care m-a invatat sa fiu toleranta, tu esti cea care m-a ascultat intotdeauna si care a fost alaturi de mine mereu.
Iti sunt recunoscatoare pentru faptul ca m-ai iubit neconditionat si ca ai avut grija de mine toata viata, iti sunt recunoscatoare pentru ca iti pasa de viata mea, pentru ca ai mereu o vorba buna pentru mine cind lucrurile merg rau. Iti urez o zi plina de voie buna si sper ca dragostea mea sa iti umple viata la fel cum dragostea pe care mi-ai purtat-o tu a umplut-o pe a mea. La Multi ani!

| Raskolnikow a răspuns:

Pe bune WTF cred ca ai peste o anumita varsta daca poti sa te inscrii pe seitul asta si poti scrie de una singurica, transmite-i tu un mesaj sincer din sufletel, asta daca il iubesti si il apreciezi happy

| Sunshine23 a răspuns:

Ar trebui sa vina din inima ta, nu de pe TPU.Ca asa poti pur si simplu sa ii scrii ce a scris,de exemplu, magnificul, si la final sa scrii acolo jos:,, cu drag, magnificul de pe TPU,, straight face.