| dany5555 a întrebat:

Voi ce ii cumparati mamei voastre de ziua mamei? Sau ce ati mai cumparat in alti ani? Ideii! [nu vreau cadouri.gen o floare sau o felicitare]. ceva frumos :]

Multumesc.

Funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș vrea să-i cumpăr orice, simbolic, etc. dar nu mai am cui deoare am pierdut-o!
O carte de dragoste, o iconiță, etc.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Eu iau somaj pe 10 martie si nu pot sa-i cumpar nimic, si eu de ziua mea ca mai e putin o sa-i zic sa nu-mi faca cadou ca nu vreau.

| BrokenWings a răspuns:

I-am cumparat un ondulator de par foarte bun, il are chiar si astazi si il foloseste foarte des

Un ceas de la AVON rosu, mare, exact cum ii place ei :X

O geanta de calitate

Un parfum ( mamei mele ii plac aromele fresh, le uraste pe cele dulci)

Un aparat de bucatarie (nu stiu cum se numeste, e aparat de pisat, dar e foarte bun)

O ikebana (un aranjament floral facut la comanda)

Un colier si o pereche de cercei din argint :X

O pereche de pantofi

O camasa

Un portmoneu elegant