| Lacramioara91 a întrebat:

Voi ce va doriti de la viata?
Ce experiente neplacute a-ti trait?
Cum s-a schimbat ceea ce va doareati de la viata cu trecerea timpului?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi ce va doriti de la viata?
sa am ceea ce imi doresc, si ceea ce imi doresc sa fie o necesitate cu adevarat, nu doar dorinte proaste fara ratiune

Ce experiente neplacute a-ti trait?
foarte multe, in iubire tradat de prea multe ori mi-am pierdut increderea in iubire, sanatate am aflat ca am ceva la inima, fianciar nu stau asa bine cum vreau eu dar e ok
Cum s-a schimbat ceea ce va doareati de la viata cu trecerea timpului?
foarte mult, inainte vream o relatie acuma numai cred in asa ceva, credeam in oamenii acuma numai cred, sunt dezamagit de tot
https://www.youtube.com/watch?v=_PYSqcyUIYQ

| mihaicelsfant a răspuns (pentru RAY):

Esti ca mine cu iubireawinking

| mentholinks a răspuns:

"Ferice de cei cu inima curata caci ei vor vedea pe Dumnezeu." Asta-mi doresc.

| Misfits a răspuns:

Am trait sa vad pe cineva ca scrie "a-ti" in loc de ati. Foarte neplacuta experienta.