| guss25 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de câteva zile si sincer sa fiu,ce simt pentru ea nu am simțit pentru nici-o alta fata. Problema este ca se lasa foarte greu. Ma puteti ajuta cum sa procedez si cu subiecte care sa mai trag de timp, pana ne mai cunoaștem. Fundă!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ii face declaratii directe, ai mari sanse sa fii respins chiar daca te place.
Ofera-i cate un trandafir rosu cand va intalniti daca acest lucru este posibil. Asta ar fi declaratia ta :)
Cel mai bine este sa vorbesti despre ea. Oricui ii place sa vorbeasca despre sine, ii va face placer, iar tu o cunosti mai bine, afli ce ii place deci ce ai putea discuta cu ea in continuare si in acelasi timp afli unde ai putea sa o inviti. Vezi si aici:
http://sfaturi.net/......cu-o-fata/

2 răspunsuri:
| guss25 explică:

Am încercat, dar nu ține. E puțin mai nebună, la fel ca mine si nu imi dau seama daca se lasa mai greu sau ce are de gând.

| AnneMariie17 a răspuns:

Ar trebui să îi spui ce simți. Orice fată apreciază sinceritatea