| Stoessel_Martina_1989 a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou tatălui meu. Idei? Sa fie facut de mine. Originale. Cel mai frumos raspuns primeste funda. Multumeesc!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fa-i un tablou/o icoana/orice va fi din partea ta va fi primit cu mare drag, iar daca acea atentie este insotita de o imbratisare si un Te iubesc tata! face cat toate cadourile din lume.
La multi ani tatalui tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti face un pulover impletit sau o caciula cu fular si manusi!

| KaryKarinuta a răspuns:

Ai putea sa faci o felicitare frumoasa poti s-o faci si 3D, sa ii confectionezi ceva. In curand e craciunul si poti sa-i faci un bradulet, un omulet de zapada
sau sa improvizezi si sa faci niste figurine cu tine si tatal tau sau cu toata familia. eu i-am facut ceva de genu asta mamei cu Mos Craciun acum 2 ani. si a iesit cat de cat. sau daca esti talentata la desen ai putea sa-i desenezi ceva original. ceva in care ai pus sufletul.
Sper ca ti-am oferit niste idei bune! Pupici :*

| Ada2004Andreea a răspuns:

O bratara cu numele lui

| Sockoo a răspuns:

Ai putea sa faci o felicitare frumoasa poti s-o faci si 3D, sa ii confectionezi ceva. In curand e craciunul si poti sa-i faci un bradulet, un omulet de zapada
sau sa improvizezi si sa faci niste figurine cu tine si tatal tau sau cu toata familia. eu i-am facut ceva de genu asta mamei cu Mos Craciun acum 2 ani. si a iesit cat de cat. sau daca esti talentata la desen ai putea sa-i desenezi ceva original. ceva in care ai pus sufletul.
Sper ca ti-am oferit niste idei bune! Pupici :*