| MarcelineBMTH a întrebat:

Hei buna. Vreau sa fac filmulete si sa le pun pe youtube. Dar am o problema. Vreau sa le editez. Sa suprapun un video sau o imagine. Sa lipesc mai multe filmulete si sa fac unul singur. Imi puteti spune un program cu care pot face toate astea?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

Camtasia este cel mai bun, nu e complicat ca alte soft-uri gen Sony Vegas, Cinema4d
Camtasia--> http://www.techsmith.com/......tasia.html

| IAmSam a răspuns:

Video movie marker, este usor de folosit.