| anonim_4396 a întrebat:

Heya, cum pot sterge istoricul de pe facebook. adica, cand intru pe facebook sa nu imi mai apara id`urile ce le-am scris. Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in browserul tau la Tools(unelte) ->Options(optiuni)->Privacy(confidentialitate)->aici stergi toate Cookies-urile din browser si Istoricul apoi da un restart!
Bafta!

2 răspunsuri:
| tybyshorr a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q3d5NBnIvJ0&feature=related

cred ca iti este de ajutor... daca folosesti alt windows cauta tot pe youtube acelasi lucru, numai ca pui si tu versiunea de windows, bafta.

| Larysa96 a răspuns:

Id-urile care le-ai scris se sterg cu butonul,, delete" sau,, cancel" depinde cum ai tu (butonul este deasupra sagetilor).