| misterioaѕa a întrebat:

Licenţă gratuită timp de 9 luni la Avast Internet Security 6!

Descarcă Avast Internet Security 6 de aici: http://www.megaupload.com/? d=OSYYBSR4
Descarca o licenta gratuita de Avast Internet Security 6 de aici: http://adf.ly/28upP

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Imi pare bine ca mai sunt si alte persoane care ofera GRATIS, dar->>>
- specifica cand activezi antivirusul cu o licenta noua s-au un CRACK pentru ca este diferita activarea! Asta e si cazul tau aici
-specifica pentru ce tip de windows este antivirusul ->>>32 Bit s-au 64 Bit
-la activarea cu o licenta este simplu, la activarea cu un CRACK ->explica cum se procedeaza.
-in sfarsit m-as bucura sa te imbogatesti de pe urma http://adf.ly/
:D
Succes in continuare!

| misterioaѕa explică (pentru neluL):

Antivirusul merge la ambele versiuni de windows.
Nici nu mi-am făcut cont pe http://adf.ly/ neluLe, dar ca să nu fie interpretat greşit voi urca antiviruşii pe megaupload.
Îţi mulţumesc pentru sfaturi!

| neluL a răspuns (pentru misterioaѕa):

Vezi ca daca ii incarci pe megaupload nu poti posta linkurile aici decat prin http://tiny.cc/ De cand a inceput campania anti-piraterie!

| misterioaѕa explică (pentru neluL):

Am pus numai un link de pe megaupload, văd că m-au lăsat să-l postez.
Ar mai trebui să adaug ceva?

| neluL a răspuns (pentru misterioaѕa):

Te-au lasat sa-l postezi pentru ca ai modificat intrebarea! daca il postai din prima nu mergea! Oricum ti-am dat alternativa daca nu iti merge ceva! Si specifica la intrebare pentru ce windows merge si cum se activeaza crackul. Daca vrei sa mai adaugi ceva ...ramane la aprecierea ta! Cu cat intelege mai mult un user ''intrebarea'' ta, cu atat este mai bine!

| misterioaѕa explică (pentru neluL):

Nu mă mai lasă să editez întrebarea. Aşadar, voi spune aici.
Antivirusul merge la ambele versiuni de windows.Se activează cu licenţă, după ce aţi instalat antivirusul vor apărea două câmpuri, iar licenţa va trebui scrisă în al doilea.

| dory17 a răspuns:

Ms mult pentru licenta merge de minune

| Luminita_Tiu_1970 a răspuns:

Va multumesc mult